Tiesību ierobežojumu pieļaujamība un attaisnojamība starptautiskajās publiskajās tiesībās.

153.telpa (Juridiskās fakultātes konferenču zāle )

153.telpa

Juridiskās fakultātes konferenču zāle

Raiņa bulv. 19
Artūrs Kučs

Šajā Starptautisko un Eiropas tiesību zinātņu katedras sekcijā tiks diskutēts par dažādiem tiesību ierobežojumu pieļaujamības un attaisnojamības aspektiem starptautisko publisko tiesību kontekstā. Konferences sekcijai izvēlētās tēmas ietvars ir plašs, ļaujot aptvert dažādus šīs tiesību nozares aspektus. Tēmas problemātikas kontekstā var tik aplūkotas tādas tēmas kā, piemēram, starptautisko tiesību avoti, valstu atbildība, humanitārās tiesības, cilvēktiesības, starptautisko tiesību piemērošana vai atsevišķu starptautisko organizāciju darbība.

• 10:00 12:00
      Pirmā sesija
      • 10:00
        Eiropas Cilvēktiesību tiesas aktuālā prakse goda un cieņas aizsardzības lietās 15m