Inovatīvi biomasas pārstrādes risinājumi bioekonomikas attīstībai

702 (Latvijas Universitāte Dabaszinātņu akadēmiskais centrs)

Latvijas Universitāte Dabaszinātņu akadēmiskais centrs

Jelgavas iela 1
Iveta Steinberga, Linards Klavins (The Natural Resource Research Centre of the University of Latvia)

Latvijas Universitātes 82. starptautiskās zinātniskās konferences ietvaros tiek rīkota konferences sekcija „ Inovatīvi biomasas pārstrādes risinājumi bioekonomikas attīstībai”. Konferencē ir aicināti piedalīties pētnieki un studenti, kas ikdienā nodarbojas ar inovācijām biomasas pārstrādē.

Konferencē iekļautas sekojošas tēmas -

• Biomasas ekstrakcija;
  • Biorafinēšana;
  • Nekoksnes un mežizstrādes atlikumproduktu pārstrāde;
  • Inazīvo sugu izmantošanas un utilizēšanas iespējas;
  • Biomasas pārstrāde produktos ar augstu pievienoto vērtību;
  • Ekstrakcijas atkritumproduktu pārstrāde;
  • Pielietojuma jomu izpēte.

Konferences sekcija tiek rīkota Interreg projekta “Inovācija mežsaimniecības biomasas atlikumu pārstrādē: virzībā uz aprites mežsaimniecību, veidojot pievienotās vērtības produktus – Ceforestry” (projekta identifikācijas Nr. #C023)  un Latvijas Zinātnes padomes projekta “Invazīvo augu ķīmiskā ekoloģija kā rīks to invazīvuma izpratnei, apkarošanas metožu izstrādei un jaunas paaudzes herbicīdu meklējumiem (InnoHerb)” (projekta Nr. lzp-2022/1-0103) ietvaros.

Registration
Reģistrācija LU 82. konf. sekcijai "Inovatīvi biomasas pārstrādes risinājumi bioekonomikas attīstībai"
    • 10:00 11:30
      Sesija 1