02.02.2023.

(link will be added here DAY BEFORE the session)

Language: English

Programme

Chairs: Anita Auziņa & Ilze Kangro

E-mail: anita.auzina@lu.lv; ilze.kangro@lu.lv

The conference section “Topicalities in Foreign Language Teaching and Learning Methodology, Literary Studies and Linguistics” aims to bring together foreign language teacher educators and teachers, academic researchers and research scholars to share their experience and research results on various aspects of the foreign language teaching and learning methodology, literary studies and linguistics. The researchers exploring topicalities, especially in the German as a foreign language, are invited to contribute highlighting tendencies towards opportunities and threats in foreign language teacher professional education and development and the foreign language learning. The research can be presented in the English and German language.

Aktualitātes svešvalodu mācību metodikā, literatūrzinātnē un valodniecībā

Sekcijas vadītājas: Anita Auziņa un Ilze Kangro

E-pasts: anita.auzina@lu.lv; ilze.kangro@lu.lv

Konferences sekcijas “Aktualitātes svešvalodu mācību metodikā, literatūrzinātnē un valodniecībā” mērķis ir pulcēt svešvalodu skolotāju izglītības programmu docētājus, svešvalodu skolotājus un pētniekus, lai dalītos pieredzē un jaunāko pētījumu rezultātos un diskutētu par dažādiem aktuāliem jautājumiem svešvalodu mācību metodikā, literatūrzinātnē un valodniecībā. Īpaši aicinām vācu valodas kā svešvalodas speciālistus dalībai un diskusijai par tendencēm, kas saistītas ar iespējām un draudiem svešvalodu skolotāju profesionālajā izglītībā un pilnveidē, kā arī svešvalodu apguvē. Sekcijas darba valodas: angļu un vācu.

Submit your abstract until 26.01.2023.