Sekcijas darbs tiek organizēts sadarbojoties: Izglītības vadības un psiholoģijas fakultātei, Bioloģijas fakultātei un LU Sporta centram

Konferences Sports sabiedrības ilgtspējai sadaļas mērķis ir pulcēt pētniekus un praktiķus, lai dalītos ar saviem pētījumu rezultātiem dažādās ar sportu un veselību saistītās nozarēs.

Sekcijas sēdes dalībniekiem klātienē būs iespējams apskatīt Basketbola muzeja krātuves izstādi : Basketbola plakāta un afišas ceļojums cauri laikiem

The conference Sport for the Sustainability of Society section aims to bring together researchers and practitioners to share their research results in various sectors related to sport and health.

Abstract Submission

You are welcome to turn in your abstract by March 8 at 23:59. The conference proceedings will be submitted for inclusion in Web of Science database.

Registration

• Registrations have to be made until each particular conference session.
  • We welcome to register participants and also listeners.
  • Payment for the article submission has to be made until April 30, 2024.

ZOOM links ŠEIT

LU Dabas mājā, Jelgavas ielā 1, 702. auditorijā