Latvijas Zvērinātu advokātu padome sadarbībā ar Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti aicina uz konferenci "Normatīvo aktu grozījumu efektivitātes vērtējums no advokatūras skatu punkta", kas norisināsies š.g. 21.martā no plkst. 10:00 Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19, Rīgā) Advokatūras dienu un Latvijas Universitātes 82.starptautiskās zinātniskās konferences ietvaros.

Konferences darbs noritēs divās sekcijās. Privāttiesību sekcijas ietvaros tiks aplūkoti aktuāli privāto tiesību jaunrades un piemērošanas jautājumi- Krievijas Federācijai piederošo īpašumu atsavināšanas tiesiskuma kritēriji, pagaidu aizsardzības pret vardarbību regulējuma aktualitātes, dzīvojamo telpu īres likuma piemērošanas prakses aktualitātes, kā arī tiesāšanas izdevumu apmēra regulējuma problemātika. Publisko tiesību sekcijā tiks diskutēts par pēdējos gados pastāvīgi aktuālo jautājumu par noziedzīgi iegūtas mantas konfiskācijas tiesisko regulējumu un tiesību piemērošanas praksi, kratīšanas kā izmeklēšanas darbības tiesiskuma kritētijiem, tiesas tiesībām konstatēt no apsūdzības atšķirīgus faktiskos apstākļus, sodu politikas tendencēm attiecībā uz ekonomiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī aizstāvības funkciju realizēšanas aktualitātēm.

Raiņa bulv. 19. Mazajā aulā