LV: Sekcijas sēde ir LU FMOF Skaitliskās modelēšanas institūta realizēta tradīcija, lai parādītu izaicinājumus un iespējas, izstrādājot fizikālo procesu izziņai veidotus virtuālos modeļus - kā dabā, tā arī ražošanā, būvniecībā un citās tautsaimniecības jomās. Atsevišķa sadaļa pieejama referātiem, kuros dalīties pieredzē par augstas veiktspējas skaitļošanu kā pētniecības rīku, tā iespējām un izaicinājumiem.

ENG: It has been annual tradition realised by Institute of Numerical Modelling Faculty of Physics, Mathematics, and Optometry University of Latvia - showing challenges and opportunities in virtual model development underpinning the physical processes in nature, production, building and other sectors of the economy. Presentations spreading challenges and recent experience in high performance computations are also welcome in the section.

Valoda/Language - latviešu/latvian

Vadītājs/Chair - Dr. Vadims Geža

Rīgā, Vaiņodes ielā 1 (LVM telpā "Pīlādzis")
Go to map