8 February 2024
Latvijas Universitātes galvenā ēka

Zvaigžņu globusa restaurācija ir noslēgusies. Polihromā koka restauratore Sarmīte Balode vēlas dalīties savā pieredzē par izaicinājumiem tā restaurācijā un labākā risinājuma meklējumiem. Restauratore piedāvās īsu stāstījumu, kura noslēgumā aicina uzdot jautājumus un diskutēt par pieredzi, meklējot atbildes uz jautājumiem par restaurācijas koncepcijas un metodikas izvēli.

Diskusijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt Latvijas astronomijas vēsturei veltīto LU Muzeja ekspozīciju.

Diskusija norisināsies latviešu valodā.

Reģistrēšanās dalībai konferencē dalībniekiem un klausītājiem, nospiežot apakšā "Apply now", pēc tam sekos saite pa Jūsu epastu.

Dalībniekiem jāiesniedz tēzes, nospiežot apakšā “Submitt new abstract”. Tēžu iesniegšanas termiņš ir 2024. gada 1. marts.

Latvijas Universitātes galvenā ēka
401. telpa, 4. stāvs